Bairdon Cupin 2. osakilpailu 13.3.2010

Huom! Koska cup-sivulla mainitut arvontakoneet eivät perjantaina 12.3. klo 7.34 toimineet, käytettiin toisen osakilpailun arvonnoissa tätä arvontakonetta.

Bairdon Cupin pääsivulle pääset tästä.

Tulokset

Kouluratsastusluokat

K1a. Helppo C

   1. Alexiina C. - I-LUV-U
   2. Hokkus - Tientauksen Toroopeli
   3. Anhan - V.K. Vallin-Victoria
   4. Alexiina C. - Fleck Lich
   5. Siiri - Cricin Athams
   6. Alexiina C. - Blues
  
  Eivät jatka 3. osakilpailuun
   7. Alexiina C. - Stormdot BRN
   8. craky - White Miracle
   9. Alexiina C. - Scheutag
  10. Dintti - Heinämäen Eemil
  11. Hokkus - Hartmatsilan Marvalorioidi
  

K1b. Helppo C

   1. coon - Graceful Ofelia
   2. Hokkus - Telmivän Tomzo
   3. craky - Winessa
   4. Alexiina C. - Freund Brutal
   5. Alexiina C. - Congratulations von Passion
  
  Eivät jatka 3. osakilpailuun
   6. Alexiina C. - Kings Smash!
   7. craky - Laterna Magica
   8. Dintti - Love Player
   9. coon - M Menolainen
  10. Alexiina C. - Ogien Wulkan

K2. Helppo A

   1. Alexiina C. - F13
   2. Alexiina C. - Moonshine of Death
   3. Alexiina C. - Pikachu
   4. Alexiina C. - Stormdot BRN
   5. Alexiina C. - Freund Brutal
   6. Anhan - V.K. Vallin-Victoria
   7. Alexiina C. - Ogien Wulkan
  
  Eivät jatka 3. osakilpailuun
   8. Durch - Duren Charonna
   9. craky - Laterna Magica
  10. Alexiina C. - Scheutag
  11. Dintti - Truculent Affair
  12. Dina - Tharwaah Abaal al Rayad ox
  13. Siiri - Katie Doll

K3. Vaativa B

   1. Johku - Wind of Change
   2. craky - Laterna Magica
   3. Alexiina C. - Ogien Wulkan
   4. Siiri - Katie Doll
   5. Niina - Rotinier
  
  Eivät jatka 3. osakilpailuun
   6. Alexiina C. - F13
   7. Alexiina C. - Scheutag
   8. craky - Winessa
   9. craky - Funchall von SAY

K4. Vaativa A

   1. Niina - Rotinier
   2. craky - Funchall von SAY
   3. Alexiina C. - Scheutag
   4. Siiri - Katie Doll
   5. Alexiina C. - F13
  
  Eivät jatka 3. osakilpailuun
   6. craky - Laterna Magica
   7. craky - Winessa
   8. Johku - Wind of Change
   9. Alexiina C. - Ogien Wulkan

K5. Intermediate II

   1. Niina - Lear Santo
   2. Niina - Rotinier
  
  Eivät jatka 3. osakilpailuun
   3. craky - Golddigger von SAY
   4. craky - Laterna Magica

Esteratsastusluokat

E1. 60 cm

   1. Hokkus - Neveloks Nelejetta
   2. craky - Winessa
   3. Alexiina C. - I-LUV-U
   4. Alexiina C. - Blues
   5. Hokkus - Hörttönen
   6. Hokkus - Hartmatsilan Marvalorioidi
   7. Alexiina C. - Fateful Bon Gré
   8. Siiri - Katie Doll
   9. Durch - Duren Charonna
  
  Eivät jatka 3. osakilpailuun
  10. Siiri - Cricin Athams
  11. Alexiina C. - Stormdot BRN
  12. Hokkus - Tientauksen Toroopeli
  13. Johku - Wind of Change
  14. Siiri - Enchanted GB
  15. Alexiina C. - Kings Smash!
  16. Dintti - Heinämäen Eemil
  17. Hokkus - Telmivän Tomzo
  18. Alexiina C. - Moonshine of Death

E2. 80 cm

   1. Alexiina C. - Fleck Lich
   2. Alexiina C. - Moonshine of Death
   3. tiia. - Compelling Candy
   4. Siiri - Katie Doll
   5. Siiri - Cricin Athams
   6. Dintti - Truculent Affair
   7. craky - Cameron GER
  
  Eivät jatka 3. osakilpailuun
   8. Hokkus - Neveloks Nelejetta
   9. Dintti - Heinämäen Eemil
  10. Alexiina C. - Pikachu
  11. craky - Winessa
  12. Hokkus - Hörttönen
  13. Anhan - V.K. Vallin-Victoria

E3. 100 cm

   1. craky - Winessa
   2. jeanne. - Carriére Africa v. DE
   3. Alexiina C. - Fleck Lich
   4. Alexiina C. - Hip
   5. craky - Bonou Bré
   6. tiia. - CHp's Elimses
  
  Eivät jatka 3. osakilpailuun
   7. Anhan - V.K. Vallin-Victoria
   8. Hokkus - Hörttönen
   9. Niina - Corradoz
  10. tiia. - Whirlwind
  11. Hokkus - Tientauksen Toroopeli
  12. Niina - Graf High

E4. 120 cm

   1. craky - Bonou Bré
   2. tiia. - Whirlwind
   3. Niina - Larine
  
  Eivät jatka 3. osakilpailuun
   4. Niina - Corradoz
   5. Dintti - Love Player
   6. craky - Forever Dublin xx

E5. 140 cm

   1. Niina - Larine
   2. craky - Forever Dublin xx
   3. Alexiina C. - Ogien Wulkan
  
  Eivät jatka 3. osakilpailuun
   4. craky - Fryer von SAY
   5. tiia. - GH's Lune Argent
   6. craky - Winessa

Maastoesteratsastusluokat

ME1. 60 cm

   1. Siiri - Cricin Athams
   2. Dintti - Heinämäen Eemil
   3. Dintti - Truculent Affair
   4. craky - Darleen Fox
   5. craky - Texas Ace xx
   6. craky - My Man Fox
   7. Hokkus - Hörttönen
   8. Alexiina C. - Ogien Wulkan
   9. Alexiina C. - Moonshine of Death
  
  Eivät jatka 3. osakilpailuun
  10. Durch - Duren Charonna
  11. Alexiina C. - F13
  12. Hokkus - Neveloks Nelejetta
  13. Dintti - Love Player
  14. Hokkus - Tientauksen Toroopeli
  15. Alexiina C. - Hip
  16. Alexiina C. - Blues
  17. Hokkus - Telmivän Tomzo

ME2. 80 cm

   1. craky - We Heart Africa xx
   2. Hokkus - Hörttönen
   3. craky - Darleen Fox
   4. Alexiina C. - Fleck Lich
   5. Anhan - V.K. Vallin-Victoria
   6. Alexiina C. - Lamourin Popstara
   7. craky - My Michelle xx
  
  Eivät jatka 3. osakilpailuun
   8. craky - Maxwell Fox
   9. craky - Hummingbird xx
  10. Dintti - Love Player
  11. Hokkus - Invictus
  12. Alexiina C. - Moonshine of Death
  13. Durch - Lloyd van Zeld

ME3. 100 cm

   1. craky - Arthur von SAY
   2. craky - My Michelle xx
   3. Siiri - Katie Doll
   4. craky - Hummingbird xx
   5. Hokkus - Tientauksen Toroopeli
  
  Eivät jatka 3. osakilpailuun
   6. Dintti - Love Player
   7. craky - My Man Fox
   8. craky - Maxwell Fox
   9. Anhan - V.K. Vallin-Victoria

ME4. 120 cm

   1. craky - My Man Fox
   2. craky - My Michelle xx
   3. craky - Texas Ace xx
  
  Eivät jatka 3. osakilpailuun
   4. craky - We Heart Africa xx
   5. craky - Darleen Fox

ME5. 140 cm

   1. craky - Blithe Fox
   2. craky - Maxwell Fox
   3. craky - Arthur von SAY
  
  Eivät jatka 3. osakilpailuun
   4. craky - We Heart Africa xx
   5. craky - My Man Fox

Kenttäratsastusluokat

KE1. Harrasteluokka Helppo C, re 70cm, me 60cm

   1. craky - Arthur von SAY
   2. craky - Maxwell Fox
   3. Dina - Tharwaah Abaal al Rayad ox
   4. craky - Hummingbird xx
   5. craky - Blithe Fox
   6. craky - My Man Fox
  
  Eivät jatka 3. osakilpailuun
   7. Hokkus - Invictus
   8. Hokkus - Neveloks Nelejetta
   9. Siiri - Cricin Athams
  10. Hokkus - Tientauksen Toroopeli
  11. Hokkus - Hartmatsilan Marvalorioidi
  12. craky - Texas Ace xx

KE2. Tutustumisluokka Helppo C, re 80cm, me 70 cm

   1. craky - Maxwell Fox
   2. Dintti - Love Player
   3. Anhan - V.K. Vallin-Victoria
   4. craky - My Man Fox
   5. Johku - Split's Banana
  
  Eivät jatka 3. osakilpailuun
   6. craky - Darleen Fox
   7. Hokkus - Tientauksen Toroopeli
   8. weem - Guinevere DON
   9. craky - Hummingbird xx

KE3. CCI/CIC2 Helppo A, re 120cm, me 115cm

   1. weem - No-Reply DON
   2. craky - Maxwell Fox
   3. craky - Arthur von SAY
   4. weem - Blackbird DON
   5. craky - Darleen Fox
  
  Eivät jatka 3. osakilpailuun
   6. weem - Helmfried
   7. craky - Texas Ace xx
   8. weem - Re-Spender
   9. craky - Hummingbird xx

KE4. CCI/CIC3 Vaativa B, re 125cm, me 120cm

   1. craky - Maxwell Fox
   2. craky - My Michelle xx
   3. weem - Re-Spender
   4. craky - Hummingbird xx
  
  Eivät jatka 3. osakilpailuun
   5. weem - Ah Ah Ah Ow!
   6. weem - Devil von SAY
   7. craky - We Heart Africa xx
   8. weem - Joygasm

KE5. CCI/CIC5 Vaativa B, re 130cm, me 125cm

   1. craky - Darleen Fox
   2. weem - Joygasm
   3. craky - My Michelle xx
  
  Eivät jatka 3. osakilpailuun
   4. weem - Devil von SAY
   5. weem - Blackbird DON
   6. weem - Ceasar von SAY

Kuvat tällä sivulla © Klosterhof Medingen
Kaikki sivuilla olevan materiaalin on kirjoittanut, tehnyt tai kuvannut weem/Maiju V. ja poikkeuksista on mainittu ko. hairahduksen välittömässä läheisyydessä.
Luvaton kopiointi on rikos.